Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Hétvégén "nosztalgiáztam" haverral,full hd-s tv-n blu-ray régi filmeket néztünk :D

    A pusztító (1993)

    Az egyik legjobb akciófilm,kb. már vagy harmadjára láttam. Tele van király poénokkal meg olyan jövőbeli dolgokkal amik remélem soha nem következnek be (ugye a "szexgép" pl. :D ). Stallone hozza a formáját mint mindig benne,meg Snipes egyetlen olyan szerepe amit szeretek (plusz még a Pengében is jó volt még max),más filmekben annyira nem csípem. Plusz szerintem a szinkron nagyon jól el lett találva,pedig nem vagyok szinkron párti. "Rossz célzás szöszi!" ;]

    Kutyaszorítóban (1992)

    Valamiért kimaradt nekem eddig ez a film,pedig Tarantino fan vagyok,meg már egyszer megakartam régen nézni csak aztán feledésbe maradt. Hozza amit kell,sztori meg minden stimmel,bár néha kicsit katyvasz az egész. :D Itt a szinkron annyira már nem volt jó.

    Ponyvaregény (1994)

    Ha jól számolom kilencedjére láttam ezt a filmet. Kedvencem még mindig,egyszerűen zseniális :D Ezt is magyarul néztük,de láttam már angolul is. Igazából van itt olyan poén ami magyarul jobban üt sztem. "pofán lőttem Marvint baszd meg" :DDD

    Egyébként a régi filmekben jobbak voltak a szinkronok,legalábbis a 90-es évek filmjeiben.

    https://psnprofiles.com/kazama001

Új hozzászólás Aktív témák