Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz J0shu4M1ll3r #39449 üzenetére

    Na az, sose vágtam, hogy mi az, miután megnéztem az Avengerst, utána olvastam kicsit Thanosnak és elkönyveltem gyorsan a Marvel Darkseid-jának, de annyira nem fogott meg a forma.
    Ez a Starlord azért érdekes, mert az Avengers-beli emberek nem igazán képesek galaxisokat átszelni, szóval akkor vagy elrabolják innen vagy nem földlakó a srác. Mindegy igazából, csak ezeket mindig furcsálltam, Star Trekben, Star Warsban, mindenhol emberek vannak, mintha az univerzumban mindenhol emberek nőnének a földből (ott a Birodalom, egyetlen csillagrombolón sem látsz alien crewmant, elég náci a hely).

    Tudom, az Ironman 3 volt az utolsó, ahol még a Paramount részt vett a munkálatokban, mivel a díszletek, kellékek náluk megvoltak, így egyszerűbb volt a Disney-nek is. Csak berögzült már, hogy Paramount divízióként referálok rájuk. :B

    Meg ott vannak azok az esetek, mikor egy stúdió (legyen akár tagja az öt nagynak) nem mer vagy nem akar egyedül annyi pénzt kiadni, ezért bevon egy másikat egy bizonyos film munkálataiba. Pl. Fox-Paramount kollaboráció a Titanicnál, a 20. századi róka nem bízott Cameronban, ezért jó előre bekérte a hegyet, hogy segítsen. Meg is térült rendesen, az Avatarnak a Foxnak már eszébe sem jutott, hogy osztozkodjon bárkivel is, a többi meg már történelem. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák