Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troland26

    őstag

    Filmek amiket a héten néztem

    Rush Szeretem az F1-et magától értetődőnek tartottam , hogy megnézem . Szerintem remek film lett ,elképesztő régen mennyivel veszélyesebb volt a versenyzés mint ma . Szimpatikus volt Hunt és Lauda karaktere is ( talán Hunt kicsit közelebb állt hozzám ) és mivel a történetből csak annyi volt meg , hogy Lauda megégett gyakorlatilag végig izgultam és drukkoltam az egészet . 8/10

    The.Hobbit-The.Desolation.of.Smaug Szintén szívem csücske a téma . Szégyen vagy sem , de kikölcsönöztem egy tűrhető minőségű verziót , viszont legalább nem a magyar szinkront kellett hallgatnom . Véleményem szerint hozza az első rész színvonalát , bár a romantikus szálat kihagytam volna belőle . Tetszett , hogy Bilbo már nem annyira tejbetök mint az első részben . Erebor különösen tetszett , de a többi is rendben volt ..a sárkány és a hangja meg tényleg wow... :) 8/10

    Oldboy Sokan a fórumon elismerően nyilatkoztatok erről a filmről , hát gondoltam megnézem . Szokatlan téma , szokatlan ( számomra) megvalósítás , tényleg végigizgultam az egészet , elég sokszor fel is szisszentem ( foghúzós jelenet pl ) . Számomra a film vége pici csalódás , de ettől eltekintve remekmű .

Új hozzászólás Aktív témák