Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Hunger Games: Catching Fire
    Tényleg nem rossz kis film, de azért vannak gondok. Nem is kevés.
    Ami engem legjobban irritált, az néhány mellékszereplő. Például a néma néninek mi szerepe volt? Többek között. De a Gale csávót is nyugodtan hanyagolni lehetett volna. Máris kettővel kevesebb zavaró tényező. A másik a poszáta dolog. Véleményem szerint a magyar fordítók legnagyobb szégyenfoltja ez. Amikor mondja valaki Katnissnek hogy te vagy a poszáta na akkor kedvem lett volna feltépni a széket és a vászonhoz dobni. Hogy lehet ilyet, így lefordítani. Édes istenem :W
    Meg úgy a Katniss és a Pita közti dolgot is sikerült úgy agyonbonyolítani, hogy a végére már azt se tudtam mivan. A vége viszont fasza volt, elismerésem. Viszont itt jön az a dolog, hogy nagyon visít erről a filmről az, hogy ez csak felvezetése a második résznek. Ez egyben a legnagyobb hibája, de egyben a mentsége is a filmnek. Ha nem tudnánk azt, hogy jövőre jön a folytatás, és annak ellenére lett volna ilyen a film (befejezést leszámítva) akkor bizony morcos lennék, de így ez király lett, és már most várom a folytatást.

    7,6/10

    Ja és még így offba: Szeretném megköszönni annak a kedves párnak, akik megtiszteltek jelenlétükkel, és közvetlen mellém ültek annak ellenére, hogy a mozi legnagyobb termében voltunk, és összesen ha ültünk bennt úgy 10en. És ennek ellenére frankón beülnek mellém. Amivel nem lett volna sok gond, mert a film a lényeg, de ha a film alatt úgy 15x nézek félre, mert mellettem megy a csámcsogás, a szürcsölés, a ropogtatás, a tapizás meg a nyali-fali, na akkor azért felmegy bennem a pumpa. Nem vagyok mizantróp, de azért megkérdeztem volna hogy úgy mégis mi az isten kukijáért ültek pont ide, amikor a terembe van még úgy 20 üres sor.... :W

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák