Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k!nG

    aktív tag

    Cloud Atlas

    10/10

    Nincs.. kesz.. Hat ebbe a filmbe nem tudok belekotni. A vegen csak ugy alltam es ez volt a reakciom. Tuti megveszem Blu-Rayen meg mindenhogyan a jovoben. Az egesz film kiraly volt. Eloszor semmit nem ertesz, teoriakat gyartasz, utana tisztul es bumm.. Regen legnagyobb sajnalatomra e helyett a Djangot neztem meg mozikban es annyira tetszett, hogy akkoriban tobb filmet nagyon nem is akartam nezni, plusz nem is volt ra idom. Hat az akkori onmagamnak a mostani egy peklapatot dugna fel a seggebe es azt forgatna benne, hogy nem a Cloud Atlast nezte meg akkor. A szineszek zsenialisak, a vilag gyonyoru, a zenek kiralyok, a smink annyira jo volt, hogy a film vegen ismertem csak fel oket, amikor mutatjak, hogy ki melyiket jatszotta el.
    Nincs szivem ahhoz, hogy barmilyen hibat felrojak a filmnek, mert szerintem zsenialis es nem veletlenul irtak a Port-os kritikusok rola ezt: "A Felhőatlasz a legjobb dolog, ami az elmúlt tíz évben a mozikban történt, jelentősége valószínűleg csak a Mátrixhoz mérhető, nem véletlenül."
    A legjobb, hogy a kulonallo jelenetek, mind egy filmkent is megallnak a helyet.

    Vezeti a kedvenc filmes listam elet, a Drive, a Hatalom Arnyekaban, a Hunger Games es a Black Swan elott.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.behance.net/vargadom

Új hozzászólás Aktív témák