Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    Igaz Történet:

    Kedvelem James Francot és Jonah Hillt is, mindketten bőven megmutatták már, hogy akár Oszkár-szinten is képesek színészkedni, ha éppen nem a Seth Rogan Baráti Körrel hülyülnek, amit egyáltalán nem bánok. Az Itt a vége és az Interjú az all-time kedvenc vígjátékaim között vannak, de színészként is lehet rájuk nézni (127 óra, Pénzcsináló).

    Na de az igaz történeten alapuló Igaz történetről: nem nagy eresztés, de szerencsére nincs túlhúzva, kifejezetten rövidnek hat. Franco karakterét azzal gyanúsítják, hogy megölte a családját, Hill pedig erről az egészről könyvet ír, ezért pedig találkozgatnak, leveleznek. Dióhéjban ennyi. A végén tárgyalás, majd egy kis utózönge.

    Nem volt különösebb bajom vele nézés közben, igazából érdekes is volt, fenntartja a figyelmet, csak roppant középszerű az egész. És ennek oka maga a történet. Ebben szerintem ennyi volt, egynek pont elmegy, én is csak Francoék miatt néztem meg, de olyan nagy megfejtést nem kell tőle várni. Egy jó 6ost tennék rá.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák