Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz HuMarc #15761 üzenetére

    "Egyébként nem értem ezt az áradozást az első Die Hardról, apa azt mondta, hogy ezután a film után azon röhögni fogok (már a látványon). Szóval most, hogy láttam a filmet, totál nem értem, hogy mi ez a baromi nagy felháborodás, hogy hú ez így szar, úgy szar."

    Ha láttad volna az eddigi Die Hard filmeket, akkor értenéd. ;) Ezt írtam ezelőtt, hogy te nem ezeken nőttél fel. Hanem nálad már az olyan filmek a mérce, mint pl. ez a DH-nak nevezett izé. Ilyen akciófilmek készülnek manapság. Tucatjával. Az ilyen filmeket 1x megnézi az ember (ha megnézni egyáltalán) és pár év múlva a kutya sem fog rá emlékezni.

    Míg a régi Die Hard filmek vagy pl. a Halálos fegyverek 20-25 év távlatából is nagyon jó filmek, és azok is maradnak akkor is, amikor majd kamu Die Hardokban már csak a kőarcű McClane Jr. fogja lőni a majd a nem is tudom kiket... Oroszoknál elcsépeltebb ellenség nincs már, szóval nem tudom, hova tudna még süllyedni, Árpa Attilástul meg Ganxsta Zoleestul.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák