Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    A Rainy Day in New York 5/10

    Először is leszögezném, hogy boldog leszek ha segítség nélkül képes leszek eljutni a kétbetűsre 84 évesen, tehát maximális tisztelet az öregnek, hogy ennyi idősen még mindig megy és csinálja, alkot. De ez most saját magához képest nagyon gyenguszra sikeredett, egy kicsit ötlettelen, egy kicsit unalmas megint New York-i értelmiségi nosztalgia, és a szereplőválogatás sem sikerült túl jól. Pedig mindig is csodáltam, hogy milyen bátran válogat a fiatal színészek között, például sosem gondoltam volna, hogy a pitekedvelő Jason Biggs-et egy WA filmben fogom látni, azt meg végképp nem, hogy még jó is lesz. Mondjuk Timothée Chalamet annyira egyértelműen illeszkedik a megszokott miliőbe, hogy nagyon meg sem lepődtem, amikor megláttam és nem is okoz csalódást egyáltalán, sőt, óriási tehetség a srác, ezt most is bizonyította.

    Persze azért nyúlt mellé is, de véleményem szerint ennyire még soha, mint Elle Fanninggel és főleg Selena Gomezzel, borzalom mennyire nulla ez a lányka. Ami ebben az esetben azért volt kritikus fontosságú, mert ők alakítják a két szerelmi érdekeltséget a filmben, ami az egész történet mozgatórugója kellett volna, hogy legyen, de engem folyamatosan kizökkentettek és egyszerűen nem működött. Azért is különösen bosszantó, mert mindenki más nagyon jó, de ők csak mellékszálak maradnak, akármennyire is jók. Kár érte, de gyorsan el kell felejteni csak és a jobbakra emlékezni, van bőven mire...

    #értékelés

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák