Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Tibiajax #126518 üzenetére

    Inkább mit kellett vinnie, nagyjából az egész filmet a hátán

    Tegnap néztük meg
    1.- Botrányos emberek között, ennyire rossz közönséggel még nem ültem moziban, a svéd cserediákok végig pofázták a filmet a sarokban, és nem tudom mit osztogattak kint, de nem telt el úgy 10 perc hogy 2-3 ember ne menjen ki és jöjjön vissza ami rohadt zavaró, mert nem egy cinemacity, hanem kis mozi

    2.- A film legeleje nem tudom hogy minek kellett, hogy így volt e a könyvben is, vagy csak 2019benkötelezőilyetbeletenni, de hányinger volt, ekkor volt a közönség egyetlen normális reakciója amikor mindenki hurrogni és "köpdösni" kezdett

    A film maga nekem sem tetszett. Az első rész tanulságos volt (nyilván gyerekeknek lenne igazán tanulságos, bár persze ők ilyet nem néznek jobb esetben), és jól felépített. Itt viszont ha könyv szerint volt, ha nem, tök felesleges volt, hogy össze kellett szedni a régi emlékeket, mert semmire nem emlékeztek, wtf? :F Ennek semmi értelme, és tök felesleges időhúzás volt, mintha valami játék lenne hogy szedd össze az emlékeid meg tárgyakat
    Sokkal értelmesebb lett volna, ha 27 évig mindegyik kicsit rettegésben él, azzal hogy pennywise jelzi nekik hogy nincsenek elfelejtve amíg ő alszik

    A zombis dolgokat sem értettem, hogy minek?

    A felnőttek meg szerintem eléggé túltolták, a gyerekek sokkal hitelesebbek voltak mind az első mind ebben a részben

    Az ijesztő részek pedig túlságosan kiszámíthatók, szinte egytől egyig akkor történt valami mikor egy szereplő megfordult, persze a kamera addig végig az arcában volt hogy ne lássunk mögé, gyenge megoldás

    Szóval a bohóc nagyon jót alakított, mind a színesz, mind a számítógépes munkával kreált, tetszett ahogy meghalt, mármint abban is inkább az hogy összement és egy kis "kilukasztott labda lett"

    De feleslegesen hosszú volt a film, gyenge ijesztő részekkel, viszont jó poénokkal

    Többet vártam, sokkal többet, sajnos ahogy idén a bosszúállókat, a trónok harcát, a boldog halálnapot 2-t, a széttörvét, ezt is sikerült elrontani

    u.i.: egyébként jó hogy az első rész után utána olvastam Pennywise-nak, és tudtam hogy az űrből jött, pár millió éve, és gyakorlatilag rá épült a város, ezt el is mondták a filmben, ami pozitívum, bár az igazi célja nem tudom mi, vagy hogy miért eszik gyerekeket stb....

    It Chapter Two #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák