Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    Logan Lucky

    Elso bepotolni valo a hetrol. Gyakorlatilag nem tudtam rola semmit csak hogy itt par embernek nagyon tetszett ugyhogy gondoltam ranezunk. Egeszen jol szorakoztunk, helyenkent nagyokat rohogtunk, bar inkabb a helyzet komikumokon mint az egyes poenokon. A szoveges reszeket elegge agyonvagta a remesen gagyi szinkron, de hala istennek ez a film sokat operalt a testbeszeddel es a rendezessel, ugyhogy nem volt gaz.
    Daniel Craig remek volt, es a tobbiek is hoztak a kotelezot.
    Valoszinuleg ketszer nezos, mar csak az eredeti hang miatt is. En az Ocean`s sorozat elso darabjanal mar bedobtam a torolkozot, a sok bajgunar sokkal irritalobb volt.
    7/10, de eredeti hanggal lehet ez akar 8/10-is gondolom.

    The Theory of Everything

    Masodik bepotolni valo. Sejtettem hogy nem lesz egy egyszeru sztori ugyhogy igyekeztem elkerulni egy darabig. Teljesen jo volt. Erdekes volt belekukkantani egy ennyire intelligens es ennyire szomoru sorsu ember eletebe. Ertelmes emberek erett es felnottes gondolkodasu valaszai egy ilyen barkit probara tevo helyzetre. Jo volt latni hogy ilyen is letezik, es remelhetoleg nem kell hozza vilaghir meg doktori diploma.
    Technikailag rendben volt, a szineszek is hihetoek voltak. Szep munka!
    9/10

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák