Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    SPOILER!!!:

    Hobbit...

    Sajnos a filmnél több negatív élményt kaptam mint amire vártam.
    A viccek erőltetettek és a legtöbbnél csak időhúzásnak éreztem az egészet. Poénosra csináltak meg elég sok mindent ami 1x (talán) tényleg az lehet de ez miatt tuti nem többször nézős. Ezek a gáz poénok megvannak a film kezdetén, közepén és még sajnos a végén is :(
    Nem olvastam a könyveket, de a másik mágus megjelenését nem hiszem, hogy ennyire poénosra csinálták volna, vagyis jobban mondva fogyatékosnak állították be úgy mint ahogy Ben Stiller saját magát szokta lejáratni a filmjeiben. Na meg a nyúlszán... Mi a fene volt ez? :W
    1-2 látványos rész nagyon jól sikerült, de ezek véget is érnek max 2-3 percen belül! :((
    Az egész film arról szólt, hogy felcsigázzák a nézőt kezdetben egy történettel, majd a film közben még egy és így tovább.
    De a gond az, hogy semmit nem lehet ezekből megtudni mert ami érdekes azokat mind csak a további részekben lesznek megmagyarázva. Vagy pedig a bővített változatban :((
    Gollam kérdezz felelelek... :W na erre is aztán nagy szükség volt, hogy 30 perces legyen.
    A sárkányból semmit nem látni az egész film alatt, csak kis képeket, de oké... a fekete mágusból megint semmit na ez is már érdekes.
    Több a kérdés mint a látvány :(((
    Az egész film 60 percbe simán belefért volna ha tényleg minőségi munkát akartak volna csinálni.
    Aki egy jó filmet akar nézni az NE ezt nézze vagy várja meg a kiadást és, hogy valaki összevágja otthon a filmet és azt letölteni 60-90 perces kiadásban :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák