Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuromoj

    veterán

    Én csak linkeltem mint érdekességet, én nem értek a dolgokhoz.

    Spoileres Thor 2 jelenet leírás
    Néhány helyen eléggé nyers a leírás, valószínűleg szándékosan nem tették érthetően közzé: "Látunk egy összecsapást Thor és az ellenséges hadsereg között, egy olyan világban, amely nem Asgard, nem hogy még a Föld. Hemsworth hadonászik a pöröllyel, Tom Hiddleston megsebesült és sisak nélkül látható. (Most vagy Loki sebesült meg, vagy "csak" a sisak, ez nem vehető ki igazán a leírásból). Majd bebörtönözik. Haragja irracionális, kétségbeesettebb és még mindig dühös.

    Látni az erdő közepén egy tisztást. Száll a por, amik valójában antropomorf lények. Plusz látható egy nagy "gorilla", agyarakkal. Bár nem extrém méretű, ovális arca és fekete szeme van, ami hosszúkás és süllyedt. Aztán mutatják Asgardot, Anthony Hopkins-t és Natalie Portman-t, aki úgy tűnik, több, mint egy hercegnő...egy asgardi hercegnő. A két jelenet között vannak bevágások egy epikus csatáról, ami lóháton zajlik. A veszélyt az asgardiakra minden bizonnyal egy új idegen faj (jelenleg az azonosított sötét elfek) valamint egy fekete űrhajó jelenti. További, más jelenetben pedig Natalie Portman Thor-ral a földön fekszik, valószínűleg elfáradtak egy összecsapásban. A Thor: The Dark World a Földön kezdődik és végződik. A díszletek a legnagyobbak, amit valaha épített a Marvel Studios."

    [ Szerkesztve ]

    PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Új hozzászólás Aktív témák