Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Vesa #7551 üzenetére

    Sajna/ szerencsére már nem tudom az aktuális árakat, megvan az ld3 lassan 2 eve és kész. (Marmint ez a része)

    Nekem 2. autó lenne ha lenne egy ilyen Volvo tehat a kisebb akku kisebb motor bőven jó lenne mert az id is a városban tölti élete 99% át. Van napelem, két naponta töltöm, 20 % alatt és 80% fölött pár alkalommal volt csak. Ezt arra mondom hogy a nagyobb akkus nálam fölösleges lenne emiatt hiszen mindegy hogy heti 2x vagy 3x vagy 1x kell tölteni.

    Első autónak gondolom szűkös vagy max 4 főre elég. Nekünk a sok gyerek mellé az EX-90 kéne 7 üléssel de abból egy új akkor se jön ki ha eladom a Kodiaqot és az id-t is.

    Azt nézem hogy a 2. lépcsőben van az első radar is a 3-ba pedig a 360 kamera a többi inkább vezetés támogató és kényelmi/egy része fölösleges/

    Meg kéne nézni egyet éloben ,bár anno a méret versenyben a Leaf/Niro/ID3/Kona közul utóbbi esett ki egyértelműen/igazából versenyben sem volt emiatt de elmentünk megnézni/ és ha jól értem ez meg kb akkora.

    De minden mindegy tetszik nagyon.

    Sajnos ha ilyen alapon nem kell hogy mert kinai akkor kb semmit se vehetnénk, lassan a makói fokhagyma is onnan jön...

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák