Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz jose999 #17573 üzenetére

    Ez jó, éppen ezt akartam kérdezni én is :DDD Megtaláltam végülis mindent hozzá itt [link] . Ha jól értem, akkor az 5.20.852 firmware-hez a "pro5" végű kell. :F A cr3-bp.app-ot gondolom, hogy az Applications mappába is be kell másolni.
    További segítség van a koreader oldalán, annak a telepítéséhez PB-ra: [link] . Vagyis nem árt telepíteni még ezt az alkalmazást is, ahhoz, hogy a társításokkal gördülékenyen működjön akár a Coolreader, akár a Koreader: [link]
    Gondolom, hogy a régebbi firmware-khez elérhető egyéb, már nem frissített alkalmazásokkall (terminal emulator, távoli hozzáférés, stb) már nem érdemes kísérletezni.
    Nem árt egy biztonsági mentést csinálni USB-n csatlakoztatva, mielőtt bármit telepítenél a látható particióra, úgy könnyebb lesz visszaállítani.

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

Új hozzászólás Aktív témák