Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz niof #3489 üzenetére

    Nálam is minden úgy van, ahogy nálad, kivéve, hogy az UTP kábelek a lehető leggagyibbak. És mégis ezt tudja a Prime 3.0. Szerintetek ehhez a két típushoz (amik elég közel is állnak egymáshoz), más elektronikát építettek volna a hálózati képességekhez? Khm, ez nekem nagyon nem életszerű...
    Érdekes ez az egész, nálam pont a Dune hozta azt meg, hogy bár hangminőségre még külső DAC-kal sem a legjobb (bár ennyi pénzért elfogadható), minden másban agyonveri az eddigi nálam járt médiajátszókat. Oké, Oppo szintjét most hagyjuk... De a 150-200 ezres Pioneerokat, Marantzokat, Denonokat simán veri... én a Pio BDP-LX55-től téptem a hajam... (annak viszont külső DAC-kal nagyon szuper volt a hangja, de képben szerintem azt is veri a Dune... A menüje, a használhatósága, az apró finomságok (pl. a ha filmnézés közben állítok valamit, pl. hangsávot, vagy ki-be kapcsolom a feliratokat, akkor egy picit visszateker, és úgy folytatja a filmet. Ha csak a "pillanat áljj" gombot nyomom meg, a folytatásnál szintén pár tizedmásodperccel visszalép, így ha mondat közben állítom le, akkor sem fogok lemaradni egy betűről sem...
    A legtöbbet a Pioneerral szívtam, de a Popcornnal is sok bajom volt, nagyon akartam szeretni, de nem hagyta...

    De nekem mindegy, mi válik be neked. Kívánom, hogy találd meg a neked megfelelőt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák