Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnigee

    aktív tag

    Először egy kérdés, az miért van, hogy falcon 180, hogy felszállok, szépen stabilizált módban, szépen áll is vízszintben, de ha forgatok rajta 180 fokot, akkor megdől jobbra 10 fokot kb, és nem is hozza vízszintbe, de ha visszaforgatom, akkor meg igen.???

    Másik, ígértem leírom tapasztalataimat egy x251 vs falcon 180 témában, mert annó nagyon dicsértem hogy milyen erős a x251, és páran azt mondták bármilyen racer lenyomja :)
    Már nincs meg az x251-em, szóval nem azért dicsérem, de dicsérnem kell, mert a falcon 180-hoz képest bizony egy vadálat kb. A falcon 100% gázzal (3s) tud akkor punchot és sebességet elérni, mint az xk kb 65-70%-on. Bevallom, kicsit csalódtam is az erejében, többre számítottam.Tudom rakhatok bele 4s-t, meg más propokat, de így az alap rtf-ben nem igazán erős a gép az x251-hez mérten. Többször is azért zuhantam, mert nem bírta magát felemelni süllyedésből úgy, mint amit megszoktam az xk-nál.
    Természetes összességében jobb és másabb a falcon, senkit nem beszélnék le róla.

    --> http://dronearena.hu/ <--

Új hozzászólás Aktív témák