Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Peethy

    őstag

    válasz m3ss #45520 üzenetére

    Az elsőnél számomra az a fehér átlátszó "keret" nagyon amatőr hatást kelt, ezen a képen szerintem egyáltalán nem áll jól, más kérdés, hogy szerintem az ilyet max FF-képeken érdemes alkalmazni, színes képen nem láttam még, hogy jó hatása lett volna. A másodikon szerintem nem túl jó a kompozíció, szerintem ekkora döntés nem áll jól neki, és érdemesebb lett volna kicsit feljebb tolni a lányt, hogy a testének a középvonala, ne a széle legyen a kép átlójának vonalában. A szemesnél az nem tetszik, hogy tükröződsz szemből.

    Amit az első kettőhöz még hozzátennék, hogy érdemes lenne a fotóalany szemét utólag szelektíven világosítani, mert mind a kettőnél be van bukva. A bokeh kifejezetten szép a másodiknál, mivel csináltad? :)

    (#45522) cOxeR: nem arra gondoltam, hogy onnen bemásolni, hanem egyszerűen odaírni azokat a linkeket, amiket érdemes átnéznie a kezdő fotósnak. Kvázi linkgyűjtemény :) Cikkek, tanulmányok. Esetleg a topiklakók galériája is fenn lehetne, flickr mindenképp, mert annak amúgy sincs olyan reklámszaga.

    Majd átdobok néhányat holnap, még csak válogattam őket, érettségi volt, nemrég laptopot vettem, most rakom fel rá a programokat :)

    [ Szerkesztve ]

  • fulton

    addikt

    válasz m3ss #45520 üzenetére

    Ezek nagyon jó képek, néztem az albumod, szépen ki is dolgoztad "őket".

    Milyen géppel obival készültek?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák