Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 83tamas

    csendes tag

    válasz soldi3r #42789 üzenetére

    akkor segitsetek legyszives
    dellt szeretnek, nem 1evre, hanem legalabb 3ra de inkabb 5re!
    tok hulye vagyok hozza jo lenne ha megalna 200bol, de ha tobb akkor majd meglatom

    szoval mi az amit mar megsazabad venni?
    ha valamit kihagytam akkor szoljatok hetek ota keresgelek, de egyre jobban ossze vagyok zavarva:)
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?minel elobb ,de nem minden aron

    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? kb. 200e

    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    semmi extra(netezes, film nezes, blogok olvasasa...)

    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?Nem

    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?Minoseg

    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!igen szeretnek idovel

    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?15 mindenkeppen matt

    (8) Notebook tömege? nem fontos

    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?mindeggy

    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?minimum 500GB HDD SSD utolag Optikai nem fontos! Minimum 4GB RAM

    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)HDMI fontos

    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?Nem, vagy nem tudok rola

    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) 15 5547
    http://outlet.euro.dell.com/Online/InventorySearch.aspx?brandId=7&c=uk&cs=ukdfh1&l=en&s=dfh

    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?jobb lenne az új, vagy felujjitott

    koszi elore is

Új hozzászólás Aktív témák