Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    Topikgazda

    válasz AxBattler #33259 üzenetére

    Üdv!

    -Játszani nem tudom, mit játszol ezeken, videókártyában nem túl erősek. Viszont én csináltam olyat, hogy több gépen futott képrenderelés 24+ órán keresztül, melegek voltak, de nem abnormálisan, pörgött a ventijük, de meg lehetett maradni mellettük, szerintem jól el vannak találva, legalábbis én még nem akartam beleszólni. Billentyűzeten viszonylag zavartalanul gépelhetsz, ha az asztalon vannak, ölbe nem venném őket ilyenkor, leginkább alul melegednek.

    -Van olyan optibay, amin az ejector csak egy "vakgomb", de rémlik olyan is, amit be lehetett csavarozni.

    -Dell Smart Settings néven települ egy program a Dell System Software-rel, vagy Controllpointtal, azzal lehet babrálni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák