Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sammy8

    csendes tag

    Hello!

    Dell Inspiron N5110 laptopom van (Core i7 2.67 Ghz, 8 GB RAM, Nvidia 525m 1 GB videokártya). Az a problémám, hogy a windows sajnálatos módon a tudtomon kívül feltelepített frissítéseket a gépre, és attól fogva lelassult, ami abban nyilvánul meg, hogy a windows működése akadozik, ennél fogva a programok nem működnek olyan gyorsasággal, ahogyan működtek.
    Hiába tettem újra már vagy 10x a windowst, nem segített. A winchester 2 particióra van osztva, 40 GB a windowsnak (Windows 7 Professional frissítések és service pack nélkül), valamint kb 430 GB a többinek, logikai partíció ez, itt vannak az adatok, és mindent átirányítok ide (dokumentumok, képek, stb. mappákat). Többféle telepítési módot választottam, csak simán leformáztam a C-t, majd újraraktam rá a windowst, de próbáltam olyat is, hogy a 2. particiót hide-oltam, hogy ne lássa a win, ez egy darabig úgy tűnt, hogy működik, de asszem mégsem jött be, mert továbbra is lassú, úgyhogy unhide-olva van :S. Most az következne, hogy kirakok mindent a winchesterről, és újraformázom az egészet. Nem tudom, hogy miért van ez, de a frissítések valószínűleg a D-re is beágyazódhattak, mert defrag azt mondja, hogy nincs probléma a D-vel, a C jóval töredezettebb egy telepítés után szerinte.
    Szerintetek az újraparticionálás megoldja a problémát?

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák