Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viztelen

    tag

    Üdv!
    Dell Latitude E6400 gépem van Win 7 RC1 64 bit-tel, update-elve , és újabban rosszalkodik :S

    Múlt héten feltelepítettem a Bluesoleil legfrisebb verzióját (ami elvileg Win7 kompatibilis), és nem sokkal utána nem megy sokáig az akksi.
    (kedden lett feltelepítve a Bluesoleil, és pénteken vettem észre a hibát. addig nagyjából folyamatosan adapteren volt a gép.)

    Ha csak akksiról megy, akkor azt írja ki, hogy "Consider Replacing your battery", és max fél óra után kikapcsol, folyamatosan megy le a töltöttség-jelző... (volt már olyan is, hogy 10 perc alatt lement 100%ról kikapcsolásig)

    Nem tudom,hogy ez a bluesoleil miatt történt (USB-s bluetooth-t használok, az alap win 7 BT kezelőjét nem tudom használni, mert az eszközök párosítása után nem tudok csatlakozni hozzájuk), vagy pedig azért, mert valahol túláramot kapott az akksi, vagy nem tudom....

    A gép kb 10 hónapos, szóval nem olyan öreg, hogy ilyen jellegű problémák legyenek. Szervizbe csak végső esetben vinném el, mivel dolgozok rajta, és nincs másik gépem.

    Van valamilyen ötletetek, hogy ez mitől lehet?

    Próbáltam többször feltölteni-lemeríteni, de nem javult a helyzet.

    Most azt fogom kipróbálni,hogy Live CD-vel meddig bírja, hátha csak a Win 7 a ludas....

    Remélem tud valaki segíteni. Bocsi a hosszú kommentért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák