Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kill_switch

    senior tag

    válasz Imilenni #5205 üzenetére

    A pénzből XP lesz, azon kívül csak meccs közben van értelme, vehetsz belőle fegyvert, járművet meg felszerelést. A kivitt összeg 10-es osztóval számolódik xp-be, tehát kiviszel 15.000-et, akkor abból 1.500XP lesz.

    Nem tudom egyébként min játszotok, de nálam box-on kikapcsolt crossplay mellett közel sem ilyen drámai az exfill helyzet. Eddig 3x ha leszedtek exfill közben, de se kempelést nem tapasztaltam, se semmi. Azok is azért fordultak elő, mert már nagyon a végén voltunk az időnek, 2-3 percen belül indult volna a végjáték, olyankor már előfordulhat, hogy többen próbálnak kimenni. Ha küldetéseket csinálsz, akkor nyugodtan menj ki hamarabb, ne hajszolj fölösleges cuccokat. Pl van olyan küldetés, hogy 6 kanna benzint ki kell vinni, 1 kör alatt megvolt. Berongyoltam, kocsival elmentem pár kúthoz, kb 5 perc alatt megvolt és mentem is ki. Egy teremtett lélek nem volt a közelben, pedig pont elég open területen volt a kimenekítési pont. Joker rakéta eléggé ajánlott bentre, én volt hogy bevittem és hát jól jött, mikor épp mentem a menekülési pont felé és láttam, hogy már érkezik a heli, tehát valakik lehívták. Sok érték volt nálam, idő már nem lett volna másik pontra menni, úgyhogy nem akartam kockáztatni. Ahogy közelebb értem láttam is, hogy harcolnak egymással, hát gondoltam odaköszönök a jokerrel. 2 rakéta egymás után, 5 kill azonnal. :D

Új hozzászólás Aktív témák