Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aikido

    csendes tag

    Remélem sikerült végre megfelelő helyre írnom.

    Sziasztok!-tudna valaki segiteni????
    Van egy AMD A10-5800K procim az alaplapom GA-F2A88X-D3H.Kérdésem,ha beleteszek egy Geforce GT 440 1024MB DDR3 videó kártyát a gépbe(-igaz nem R7es de ideiglenesen elmegy)1 nem utik ki egymást ?Hogyan lehet beüzemelni mert valamit biztos elrontottam mert berakás után kék halál volt.2 Hogyan lehet azt beállitani,hogy ne keverjen a prociba tett videó kártya a rendszerbe-egyáltalán lehet-e?A másik kérdésem AMD-és proci mellé lehet egyáltalán Nvidiás videó kártyát pakolni?Nem értek hozzá csak használni szeretném a gépet!.Előre is köszönöm építő válaszotokat. :W :R

    Válasz-IGP driver uninstall, végén nem restart, hanem leállítás. nV be, start után BIOSban elsődlegesre állítod a PCIet, restart, BIOSban letiltod az IGPt, restart, mehet a win indítás. WHQL drivert leszeded nV oldaláról, telepíted és használod.
    Márkaösszefüggések nincsenek ilyen szinten. Egyébként nagyon nem céltopik..Azonnali VGAs kérdések vagy a lapod/procid topikja a kérdés helye.

    Köszönöm válaszod bocs,hogy rossz helyen kérdeztem meg. :R
    Akkor átmegyek a másik fórumra és ott kifejtenéd ezt amit szakszerűen leírtál nekem-egyszerű en,hogy mint földi halandó is meg tudjam csinálni.!Elöre is köszönöm segitségedett. :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák