Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vistyan

    tag

    Sziasztok,

    Segítséget szeretnék kérni.

    Volt egy konfigom:

    Cpu: i5 - 3470 box / 3.20Ghz/ 6MB
    Ram: 8gb/1866 DDR3
    Táp: CM 600W Elite
    Lap: Intel s1155

    Cseréltem tegnapi napon a videokártyát egy ilyenre

    Ezt követően miután beszereltem,se kép se hang a kártyától,csak a ventrik felpörögtek,és semmi más.
    Azt tanácsolták,hogy gyenge a tápom biztosan azért,ezért kicseréltem egy ilyen tápra, miután beszereltem,ezután a helyzet nem változott,és ugyan úgy semmilyen kép nincsen,ezért visszavittem a hardverkerbe,ahol kicserélték nekem egy ugyan olyan kártyára,majd ezt követően beszereltem megint a kártyát,és ismételten ugyan az a helyzet.
    Ezért gondoltam hátha a monitorom régi,ezért cseréltem egy sokkal újabbra,de ezzel is változatlan a helyzet.

    Most ott tartok,hogy ötletem sincs,hogy ez mitől lehet.

    Szerelésem,

    2 vga hely van a lapon,belerakom az egyikbe,és a kártyának kell egy 8-as,és egy 6-os pin csatlakozó,ezt meg is adom neki,de a 8-ast csak úgy tudom,hogy 6+2,és nem egyben 8.

    Elől is lehet valamit rákötni,és kapcsolni,hogy 1 vagy 2,de ez a crossfire rész szerintem.

    Ezért arra tudok gondolni,hogy a kártya megint hibás,vagy nem kezeli a lapom a his márkát,de bármilyen más ötletet szívesen fogadok. Természetesen a régi 560 ti kártyámmal minden megy szépen.

    Segítségetek előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák