Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gameboy

    csendes tag

    Sziasztok. Az alábbi dologban kérnék segítséget tőletek. Van egy 5 éve létrehozott Origin fiókom amit szinte nem is használtam és jó pár olyan játék van rajt amikkel biztosan nem fogok játszani többet ezért úgy gondoltam, hogy ezt az Origin profilt törölni fogom és egy teljesen új TISZTA fiókot fogok létrehozni. Tegnap el is indítottam a folyamatot és kiderült, hogy Origin fiókot én nem tudok törölni csak az EA support. Jó pár megerősítő levélváltás után amit az EA support-tal váltottam a mai nap eljutottam addig hogy már nem tudok belépni ebbe az említett Origin fiókba tehát elméletileg törölve lettem. A probléma itt kezdődik ugyanis amikor egy új Origin profilt szeretnék létrehozni az Origin bejelentkező felületén az eredeti e-mail címemmel amivel a törölt profil is regisztrálva volt akkor az e-mail cím megadásakor azt írja hogy már használatban van. Ha a mai napon törölve lettem teljesen az EA rendszeréből így az originből is akkor miért írja azt hogy az e-mail címem már használatban van? Miért nem enged ugyan azzal az e-mail címmel létrehozni egy teljesen új profilt az Origin hiszen a mai napon törölve lett a korábbi profilom és ezáltal minden adatom így az e-mail címem is?

Új hozzászólás Aktív témák