Új hozzászólás Aktív témák

  • ph_5.5

    aktív tag

    válasz Timer #30441 üzenetére

    Sajnos olyan fotókat nem tölthetek ami még a cég részéről publikálva sem lett... de azok valószínűleg nagyobb mértékben elfogadottak lennének itt is. Sima reklámfotók, sokszor "sablont" követve.. mégis kedvelem mert szép embereke, divatos tárgyakat normális világítással bemutatva könnyebben elérik a közízlést. Persze ott is lenne olyan hogy könnyű így mert xy szépségkirálylány meg hasonlók.. meg hogy hüle pics... :) A modellek többségét könnyű megvédeni, mert sokan egyetemisták és mellette dolgoznak. És ők nem a modell vagyok- majd kiderül hogy a saját insta oldalán meg volt 3 tfcd fotózáson.. hanem komoly hazai márkák arcai. Van olyan cég akivel nyáron dolgozunk és márciustól publikus az anyag. Októberi fotózás másik cégnek.. és talán jövő hónapban kijön a sorozat.
    Minőség? Nekem ez a munkám... ebből élünk. És egy tehetséges hobbystának semmi szüksége otthon 3 munkaállomásra, egyforma kalibrált monitorokra, 13 fényre (most kb ennyi áll rendelkezésre), akkus vakukra amivel kültéren is boldogulunk, 30 fényformálóra. Pár napja néztem, van 20 féle hátterünk épp a stúdióban (kicsi stúdió... de legalább saját ingatlan). Csak abban áll kb 600e Ft. De ha hobbyból fotóznék akkor 3-4-ból is megoldanám és elég lenne 3 vaku szinte mindenre. Igaz akkor otthon nem az lenne hogy minek költesz már megint :) Hétvégén is épp frissítettünk pár állványt. Mert új fényformáló, ami nagyobb, erősebb állványt kér.. és utána folytatódik a kör.
    Egyik kedvenc fényem pl ez... csak ehez hely kell. És kb 5m-es belmagasság az összerakáshoz.
    (nyers kép... )

    Ez viszont nem

Új hozzászólás Aktív témák