Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • porker

    tag

    válasz dethroner #19423 üzenetére

    Megpróbálok Neked válaszolni általánosságban mert egyelőre senkinek nem lehet nagy tapasztalata a témában.

    Polár szűrő: én a 70 Prohoz próbáltam valamit de nem sokra jutottam. Ui. van néhány "általános" polár szűrő amit esetleg rá lehetne tenni, de nem fért el az üveg és a kamera között. De, hogy az A800 esetében mi lesz ... ?

    Az external odavaló ahová gondolod. :) Más látószög, más beépítés.

    Hardwire kit: elsősorban arra jó, hogy valami tartós bekötést tudj eszközölni ami nem mellesleg védi a kocsid akkumulátorát is ha sokáig nem mész a kocsival a kamera meg falja az áramot (a védelmi feszültségszint már más kérdés, mert én nem örülnék ha 11,5-re lehúzná a kocsim aksiját egy kamera). Másodsorban azokon van egy vezetékszál amin a gyújtás jelet érzékelheti a kamera így azonnal tudja, hogy a kocsi megy vagy parkol-e?
    Ha nem hardwire kitet használsz akkor a szivargyújtóból nyeri a kamera szuflát és onnan nyilván csak akkor amikor abban van. Vagyis hosszabb parkolásnál le fog merülni ha nem kap.

    Az ADAS a Xiaomi esetében általában kikapcsolható.

    A dual kameráknak az a lényege, hogy az egyik egységen kerül sor az események rögzítésére, tehát igen: össze vannak kötve.

Új hozzászólás Aktív témák