Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz BBéci #64180 üzenetére

    Nekem, csak a munkadijra mondtak £130-ot ami kb 46000 Ft :DDD Azt megsporoltuk azert. Nem olyan lenyeges a specko tulajdonkeppen. De mindenkepp valami kompaktabb ladat kell valasszak. A baj az, hogy tenyleg nem hallottam meg ilyet eloben sajnos, es igy nagyon nehez valasztani. De itt meg az is nehezkes, hogy elmenjek meghallgatni, inkabb online specializalodtak itt. Szerintem megveszem a fentebb emlitett jl-t. Az erosito megint nehez dolog, amit akarnek az persze ritka mint a feher hollo. Termeszetesen hasznaltrol beszelek. Mosconi gladen one 120.4 vagy 130.4 Mosconi AS100.4, Steg 4.02. Most jott meg szamitasba a steg st 402, azt otthon vegulis eleg jo aron meg lehet kapni a hivatalos magyar steg oldalan. Arrol viszont teszteket nem talalok sajnos:))) Szoval nagyon nem egyszeru szamomra a dolog, ezert is irkalok ide egyfolytaban. Gondolom idegesito vagyok mar :DDD Nem akarok ugy jarni, hogy olcsobbat veszek ami nem lesz jo, de foloslegesen kolteni sem akarok igazabol. Tehat en ilyen vagyok 50x is korbejarom a dolgokat. Sajnos rajottem, hogy nem olcso mulatsag. Eloszor amikor bejottem ide akkor egy fejegyseget vettem, es valami hangszorot kerestem, Irtam is akkor, hogy felek ettol a dologtol, hogy ide irjak :DDD Azutan mar itt jarunk, a sub-tol is elzarkoztam, mostmar az is lesz erositotol foleg elzarkoztam. Valaki irta is, hogy ugy is lesz sub is, akkor azt mondtam, hogy biztos nem. De mindezt azert, mert soha nem hallottam normalis hifit az eletemben, tehat nem tudtam mivel jar. Most viszont mar feluton nem hagyhatom abba. Mint irtam nagyon szepen szol ami eddig van, olyan hangok jonnek, foleg magas reszrol, hogy nem is tudtam, hogy ilyenek vannak a zeneimben :DDD Tehat ha elkezdtem, be is szeretnem fejezni. Nem ragaszkodnek uj termekekhez, de ugye mint irtam, hasznaltan pedig alig talalni ami szimpatikus. Mostanaban no letemre, ez lekoti minden idomet :DD . Peldaul olyan aprosagok is, hogy az eddigi zene gyujtemenyem le kell csereljem flac formatumra, mert az mp3 az igencsak, hogy is fogalmazzak, hat silanyul szol :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák