Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simi811118

    aktív tag

    válasz lautnermark #50642 üzenetére

    Igen, ahogy kigoi is írta, egyetértek.
    Én nem vagyok otthon subok terén, és ezért nem is vitázok.
    Nálam is járt már sok ládikó, aztán az én zenei izlésemhez mindig jobban passzoltak a reflexek.
    Kinek mi a fontos. Van akinek az kell, hogy szép egyenletes legyen a frekimenet, van akinek akusztikus zenéhez kell, van akinek a pontosság a lényeg.
    Én azt már tudom magamról, hogy a pattanós, ütős, erőteljes, pontos kicket szeretem (magyarán szólva b@sszon oda rendesen), a sub emellett már tényleg csak kiegészítő hangszóró. Sokáig ezt kerestem - persze még mindig lenne hova fejlődni - és sokat cserélgettem emiatt a ládákat. Valahogy mindig hiányérzetem volt, mert lagymatag volt a kick.
    Aztán amikor ráadtam a fejem az ajtók szigetelésére, na, akkor léptem egy akkorát előre ezen a téren, hogy sokáig kikapcsolt subbal zenéltem - akkor még passzívan. Akkor kezdtem egyre jobban rágyúrni az első szekcióra, és a subok kezdtek nálam összefelé menni (lásd most ugye a 6"-os raptor van)
    A második nagyobb lépés az aktív rendszer és az egyre jobb magassugárzók voltak - de ez már egy másik történet
    Ez a kicsi láda is inkább a kick és a sub szekció közé van hangolva, és azért össze is van engedve az elejével. :Y
    De nekem pont így tetszik, amikor kissé "loudness"-esre van belőve :DDD És közel ülsz a lábdobhoz ;] ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák