Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (jan)

    őstag

    Sziasztok!

    Tervezgetek és vásárolgatok össze egy egyszerü kis zenecuccot egy apró kis kocsiba ... úgy lényegében tisztába vagyok az elektronikával meg a hangtechnikával de egy két kérdés felmerült :)

    amit terveztem (és így is lessz)

    az alany egy 1.2 es opel corsa (3ajtós)

    elöre az ajtókba megy ilyen [link]

    hátra a csomagtartóba egy egyszerű kis jbl hangszóróval szerelt band pass rendszerű dübögítő

    az erősitő egy házi gyártmány ... a sub rész egy 100wattos quad és valamint van benne még egy ilyen hibrid ic [link]

    pénz hiány miatt egyenlőre az egész egy discman rol működne valamint szeretném ráhaxoln is rádiós magnó rádio részét is :)

    Kérdései ma következők!

    mekkora keresztmetszetű kábel kell az ic-nek és a quad kapcsoló üzemű tápegységének (+-50volt max 300watt) egy kábellal szeretném kettőt táplálni ami az akksitol menne a csomagtartóba

    milyen biztosíték kell ?

    a csomagtartóban honnan érdemes testet húzni az erősítőhöz ?

    valamint a jelet milyen kábellal húzzam hátra az erősítőhöz ? ilyen sima beltéren használt kéterű árnyékolt kábellal vagy pedig koax kábel ( [link] lap alja :) )

    és hogyan lehetne megoldani azt hogy a rádiós magnóból sima nem erősített jelet nyerjek ki ? esetleg a sima hangszóró kimenetre valami osztos megoldás .. vagy nem tudom

    elöre is kösz!

    üdv: Jann-Chee.

    Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

Új hozzászólás Aktív témák