Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    Sziasztok, kedzôként "felsômarnék", de valami normálisabb gépre lenne szükségem, nem olyanra, amit kidobhatok, ahogy kezdek belejönni (továbbra is hobbi cél, nem másnak dolgozok pénzért).

    Kör alakban szeretnék fôleg marni, gyakran egy sablon mentén ismételve pontosan ugyanazt vagy 3x-4x.

    Nézegetem itt az árakat, óriási a szórás.

    40+ körül kinéztem egy Extol-t, az eddigi youtube-os és innen-onnan felszedett "ismereteim" alapján szerintem jó lehetne, olyan erôs kezdô, alsó haladó szintû, kb. így ennek érzem.

    Szabályozható, másolóhüvely van, körzô van (ez nekem fontos), porszívó csatlakozó van (szintén).. 710W már elég..

    Viszont: 6mm és 8mm szerszám befogásokat tud, sok alapabb modellben látom a 6.35mm-est is, kell ez nekem, hogy 3-félét tudjon, vagy elég a 2-féle ? Melyik befogó méret most a "trendi", hogy késôbb is kapjak egyedi, vagy teljes készletet hozzá könnyedén ?

    Illetve hobbira bevált nálam már 1-2 Black & Decker, kérdés, hogy mondjuk egy ilyen elég lenne-e (porszívó csatlakozást nem tud, ha jól látom. Szeretem a tisztaságot)..

    Mondanám, hogy akksis jó lenne, szénkefe nélküli jó lenne, de fogalmam sincs, mit bírnak ezek a kefés motorok, ha nem asztalos vagyok, csak hobbista, elvisz évekig egy egyszerûbb szerszám is, nem ?

    Mit gondoltok ?
    Köszönöm ! :R

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák