Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz enginev3.0 #21733 üzenetére

    Nem teljesen ugyanaz a kettő, AX59U-nak "csak" 128MB a flash memóriája, és ugye 1G-s WAN. Egyébként egy teljesen jól kinéző, jó router benyomását kelti, én bevállalnám és lehet, hogy az lesz a vége.

    …viszont a felhasználói felülete szerintem ocsmány, - ez ugye már egyéni ízlés kérdése, de a ROG felülete ocsmányabb, nekem az nagyon nem jön be, nem tudok figyelni az információra, illetve a sima Asus felület sem valami dizájn nyertes cucc. Egyébként nekem ez a fekete-sárga inkább bejön, mint a piros-fekete vagy a sima szürkés-zöld. Egyébként egyszer beállítja az ember, aztán van, hogy hónapokig nem nyúl hozzá. A lényeg az, hogy jó menüpontok és beállítás lehetőségek legyenek.

    Hogy alakul a proci terhelés speedtest mellett? - Mediatek nem terhelődik, úgy, mint egy Broadcom, másképp osztja el a terhelést, alig "mozdulnak meg a magok".

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák