Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) Pécsi gyerek

Pécsi gyerek
(őstag)

Az lehet én sem.De eggyel feljebb még tuti mehetek. :DD

Gigabyte b360 hd3 lap+i5 8400+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :) és leeeeeeeeddd a házban :)

(#2) Pécsi gyerek válasza Pécsi gyerek (#1) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Ahogy nézem kb 1 év :C

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3 lap+i5 8400+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :) és leeeeeeeeddd a házban :)

(#3) Meggyi001 válasza Pécsi gyerek (#2) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Na, az nem olyan sok, azt kibírod :)

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Huawei P20 Pro «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4) hNp88

hNp88
(aktív tag)

sztem a fanatikus tagból nem kerülök ki soha, asszem 8 év alatt ennyire futotta :DDD

nem mintha számítana bármit, csak na :U :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions" || Villanyszerelés, gyorsjavítás, kivitelezés Egerben és környékén: fb.com/csazivillbt

(#5) Speed(R)

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

A PHmegbízhatóság valós értékeléseket dolgozott fel a korabeli topikokból.

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#6) T_chris

T_chris
(addikt)

A féistenhez kb. félúton vagyok.... :)
Amúgy az oldalon ott a userscript is, amivel Grease/tamper/ vagy valami más monkey segítségével lehet látni ezt a user nevére kattintva.

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#7) Pécsi gyerek válasza Speed(R) (#5) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Hardverapród sem leszek az tuti :DDD

(#8) petipetya válasza T_chris (#6) üzenetére

petipetya
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ókori görög vagy mobilarénás félisten? Nem mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#9) T_chris válasza petipetya (#8) üzenetére

T_chris
(addikt)

A huszas. Mert a fél is ten.

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#10) MineFox54 válasza hNp88 (#4) üzenetére

MineFox54
(senior tag)

44 hozzászólásra vagy a senior tagtól...

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#11) hNp88 válasza MineFox54 (#10) üzenetére

hNp88
(aktív tag)

ebben a tempóban lesz vagy 2 év mire összehozom, lévén főként ide írogatok ha teszem is, amit asszem pont nem számol :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions" || Villanyszerelés, gyorsjavítás, kivitelezés Egerben és környékén: fb.com/csazivillbt

(#12) Meggyi001 válasza hNp88 (#11) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Ez a blog/lokál nem? azt számolja, vagy ez nem az?

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Huawei P20 Pro «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13) hNp88 válasza Meggyi001 (#12) üzenetére

hNp88
(aktív tag)

eszerint ha jól értem akkor nem számolja

(#14) Meggyi001 válasza hNp88 (#13) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Akkor télleg nem...hm.....

(#15) flymi

flymi
(őstag)

A PHmegbízhatóság már nagyon nem friss. :N

Abit alaplapokat keresek gyűjteménybe! /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A)

(#16) Somatom

Somatom
(senior tag)

Még cirka 17 ezer hsz. és megint újonc leszek. Reinkarnáció az örök fiatalság titka. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#17) Meggyi001 válasza Somatom (#16) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

De ember bakker...ennyit nem lehet hozzászólni......mikor alszol? :D :Y

(#18) Somatom válasza Meggyi001 (#17) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Nem az alvásmegvonás a megfejtés. Kamionozok. Egyrészt hétvégén kamionstop, vagyis unalom hegyek, másrészt ebben a szakmában a leggyakrabban elhangzó mondat az, hogy "Kicsit várni kell." :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#19) Meggyi001 válasza Somatom (#18) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Ja, így már értem.

(#20) T_chris válasza Meggyi001 (#19) üzenetére

T_chris
(addikt)

Gondolj bele, ha emellé még grafomán is lenne.... ;]

(#21) T_chris válasza Meggyi001 (#17) üzenetére

T_chris
(addikt)

Jut eszembe van az az oroszlánfejű Jómunkásember....
Na neki szokása, hogy egy rendes kérdést négy hozzászólásban ír meg, és utána még rá is kérdez, hogy szerintetek?
Pár éve sem érdekeltek a rangok, meg most sem, és bekeveredtem meghívás útján "egy nem nekem való topic-ba" ahol a Jómunkásemberek vannak. Ki is osztott, hogy azért megyek oda, mert a rang miatt kell a sok hozzászólás. :)

(#22) RootRulez

RootRulez
(nagyúr)

A pirospontokat sajnálom, hogy nem írták jóvá az új rendszeben. :(

═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

(#23) Meggyi001 válasza RootRulez (#22) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Hát igen.

(#24) Agostino

Agostino
(őstag)

A TérkéPH! oldalon pedig meg tudjuk nézni/keresni egy ismerősünket vagy bárkit, hogy melyik településen, melyik utcában hol lakik. Feltéve, hogy a keresett illető beírta a lakhelyét az adatlapján persze.

ennek szerintem semmi köze hozzá. emlékeim szerint ez még egy régi önvallomáson alapuló térkép volt. régóta budapesten élek például. nosztalgiázni jópofa.

if only you knew how bad things really are

(#25) oettinger01

oettinger01
(senior tag)

Egy jó ideje már őstag voltam, erre most vettem észre, hogy lefokoztak :D Mi történt?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#26) Meggyi001 válasza oettinger01 (#25) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Nemcsak téged:), ez történt: link

(#27) oettinger01 válasza Meggyi001 (#26) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Ahh értem már köszi, nem rossz ez az újragondolt verzió attól független, hogy lefokoztak tetszik :)

(#28) Meggyi001 válasza oettinger01 (#27) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Ja, engem is lefokoztak, de ez van....néha kell egy kis változás. A titán rang tőlem származik ám :)

[ Szerkesztve ]

(#29) oettinger01 válasza Meggyi001 (#28) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Az a cím sem rossz, de a legenda mindent visz :DD Csak olyan kb soha nem leszek vagy max 90 éves koromra, addigra már tényleg csak legenda leszek :DDD

(#30) Meggyi001 válasza oettinger01 (#29) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Ja, az még jobb, az is külsős sráctól származik.

(#31) oettinger01 válasza Meggyi001 (#30) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Külsős? Ezt nem igazán lrtem.

(#32) Meggyi001 válasza oettinger01 (#31) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Olyan mint mi. Nem Moderátor, nem Házigazda, stb,stb, nem nagybetüs módi. Olyan átlagos felhasználótól jött az ötlet, mint mi vagyunk.

(#33) RR-13

RR-13
(tag)

Valami változott most az új rangokkal ;]
junior tagból "újra" tag lettem :DDD

Hsz Rang Idő
100 tag 2 év

[ Szerkesztve ]

(#34) oettinger01 válasza Meggyi001 (#32) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Jaaa oké, így már világos ;)

(#35) Chaser

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

tuttam' tuttam' csak nemseLYtettem'
ezeöccáz' lesz ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#36) oettinger01 válasza Chaser (#35) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Ez szép volt :DDD

(#37) Meggyi001 válasza Chaser (#35) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Uhhhhhhhh:)

(#38) Sirandrish válasza hNp88 (#4) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Kikerültél..tessék! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) Meggyi001 válasza Sirandrish (#38) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Ez jó volt lol :D...na, én meg most váltottam épp addikt-á. Titán szeretnék lenni, vagy legenda. De sose :)

Ti jómunkásemberek voltatok? Nem kéritek vissza?

[ Szerkesztve ]

(#40) wwenigma válasza Meggyi001 (#39) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Dehogynem. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41) Sirandrish válasza Meggyi001 (#39) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Az voltam, de én nem kértem vissza :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Meggyi001

Meggyi001
(addikt)

Ahhá...zsír.....értem, értem.

[ Szerkesztve ]

(#43) oettinger01

oettinger01
(senior tag)

Van ilyen is, hogy vissza lehet kérni régi címet? Kész kívánságlista van itt már kérem szépen, nagy lett a demokrácia :DDD

(#44) Meggyi001 válasza oettinger01 (#43) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Sztem csak a jómunkásembert.

(#45) oettinger01 válasza Meggyi001 (#44) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Amire addig eljutok már a hamut is mamunak mondom :P

(#46) Chaser válasza Meggyi001 (#44) üzenetére

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

Kizart dolog mert nem tudom ( :
Ezeoccaz' lesz, meggazdulok itt rendesen ((( :

Egyebkent tudom, csak a LYomunkasembert lehet visszakerni, ahogy mondtad

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#47) Meggyi001 válasza Chaser (#46) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

:D xd...lehetne már az én nevem alatt is titán :)

ugye ugye? :)

(#48) oettinger01 válasza Meggyi001 (#47) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Ha a Te ötleted volt és beválasztották simán megadtam volna neked ötletgazdaság miatt ;)

(#49) Meggyi001 válasza oettinger01 (#48) üzenetére

Meggyi001
(addikt)

Megmondom őszintén, büszke vagyok rá, hogy az én ötletem volt. Ennek ellenére sok embernek nem tetszik, ezt is el kell fogadni. Nagyon sok jó ötlet volt ott még, az enyémet pont "megvették". Hát, sajnos ki kell érdemelni, nem szabad kivételezni. :)

(#50) oettinger01 válasza Meggyi001 (#49) üzenetére

oettinger01
(senior tag)

Én is az lennék a helyedben ;)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.