Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b-cyc

    csendes tag

    válasz bammbula #121113 üzenetére

    Egy Philips Hue izzó vásárlásakor gyűlt meg a bajom velük, kinéztem egy konkrét típust ami éppen náluk volt akkor a legjobb árban, Apple Pay-el fizettem, s két nap múlva át is vettem a terméket.... Ami persze nem az a típus volt mint a honlapon ígértek, telefon-futár jön-termék elvisz már másnap, eddig korrekt minden, mondták is, hogy elnézést a leírás volt hibás, de mielőbb javítják a termék oldalon. Na innen, hogy elvitték abszolút semmi életjel tőlük. Több napra rá érdeklődtem telefonon, hogy egyáltalán mikor kapom meg a visszatérítést, mondták, hogy 15 napon belül, na szuper... Letelt a 15 nap semmiféle visszatérítés nem jött, de innen már a telefonos beszélgetésre már nem volt lehetőségem, egyszerűen nem vették fel, automata ment mondhatom, hogy a nap bármely szakában. Maradt az email kontakt, amiben mondták, hogy ne haragudjak mivel apple pay-el fizettem további 15 nap a visszautalás, na k..va jó. Már nagyon ideges voltam, de nem tehettem semmit, sőt a 15 nap lejárta előtt még írtam 1 levelet, hogy nem az én hibámból történő áruvisszavétet miért nem képesek soron kívül intézni...? semmi válasz, na utánna pár napra valamikor megszületett a visszatérítés, szóval soha többet ájsztájl!! mondanom sem kell akkor utánna ránézve sem volt javítva a termék honlap...

Új hozzászólás Aktív témák