Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz crok #44487 üzenetére

    Félre értettél, ha megnézed az eredeti kérdésem az az alkalmazásokra szólt, és arról szó sem esett.

    A 20GB eltűnést progikkal, gyaluval, rom leszedés, masik régió rom felrakás stb végig csináltam mindent amit GS8+ fórumon mondtak, és nem lett meg.
    Semmilyen progi nem mutatta, csak azt hogy 64 a teljes ebből szabad 59. Ha viszont ossze adtam, vagy volt olyan ami össze is adta, ott kb 20GB hiányzott.
    Ha mondasz progikat, és meglátom a kinézetét akkor tudni fogom azt használtam e.
    De ez kb 2 éve volt, nem emlékszem semmire.
    Mondták hogy rakjam fel a mittudomén milyen mókolt rom ot, és az 9es vagy 10es és a root miatt megy a hívás rögzítés, de semmi kedvem 1 hetet szenvedni és kiderül hogy ugyanúgy hianyzik majd a 20GB
    Nem pont 20. 17 vagy 18 valamennyi. És az állandó.
    Nem nő, nem csökken. Nem tudom mennyivel rom telepítés után jött vissza.
    Azt is mondták outlook dobálja tele, de outlook a munkahelyi email, tehát kell...stb
    Új telefonon is gondolkodtam, de nem találtam olyan telefont ami jobb lenne valamiben.
    Semmit se fejlődtek a telefonok, csak reklám és bódítás az egész.
    900 kamera, 78k videó 180millio frissítés....de minek?
    A kamera nem csinál jobb képet, mert nem hardveresen jobb, csak 100 szoros digitális zoom van benne ami pocsék képet készít.
    Minek ilyen kicsi kijelzőre a hiper felbontás, es a hejde frissítés. Gyerekeknek, hogy játszanak fortnight-ot, mert attól jobb játékos lesz...
    Új android..ja, azért hogy eladják az új telefont. Mivel tud többet? Semmivel.
    Biztonságosab...uhum. minden app gyűjti az adatot, hogy mikor vagyok slozin, és mikor szellentettem. Milyen biztonság? Air tag -el a leghülyébb ember is méterre pontosan lekövet, csak ráragasztja az autódra, az androidod meg nem fog szólni hogy he.
    Bódítás az egész.
    Ezt a tárhely hiányt, és telefon lassulást is a gyártó rakja bele "kötelező biztonsági frissítés" cím alatt.
    Amikor megvettem hasított, és rengeteg hely volt rajta. Pedig akkor minden xart kipróbáltam. Ma meg 2 havonta üríteni kell a fotókat, app adatokat, hogy legyen 10GB szabad helyem. És sose rakok fel semmi újat, fix appokat használok.

Új hozzászólás Aktív témák