Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    Sziasztok, nem tudom pontosan a következő problémával hová forduljak de megpróbálom itt. Van egy Poco F2 Pro-m amire Custom ROM-ot raktam (PixelOS-t). Nem volt benne semmilyen APN beállítás így nem működött a mobilnet. Most hogy beírtam egy telekomos hozzáférési pontot így a net működik, de hívni nem tudok meg hívást fogadni se, egyszerűen nem csörög ki. Több beállítást is találtam, meg ki is másoltam egy másik telóból, de bármit csinálok mindig ugyanaz a gond. Tudnátok segíteni hogy mit állítsak be, hogy működjön? Azt vettem észre hogy a Pixel alapú ROM-oknál van ez a gond, kivéve a Pixel Experience-t. (PixelPlusUI-t is próbáltam, ugyanez a helyzet). Más AOSP ROM-on meg az Android autot nem tudom működésre bírni...

    További érdekes probléma a Pixel alapú ROMoknál, hogy ha hívást indítok nem hallom a kicsörgést jelző hangot, egyszer csak felveszik a telefont. De nem mindenkinél, valakinél van kicsörgés hang, de a legtöbb embernél nincs. Ez van a PE ROM-on és a PixelPlusUI-n is. Gyanítom ha sikerül hívást indítanom akkor ezen is ez lesz. crDroid-on viszont semmi gond csak az Android auto hiba miatt kellett sajnos cserélnem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák