Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz w.miki #30697 üzenetére

    Tenyleg csak offba,
    eddigi kb.2 eves androidos palyafutasom alatt sacc. 10-15 ismerosomnek csimaltam google accountot.
    Ird fel a jelszavad, persze hogyne, tedd el a cetlit, nana,'elteszem. Soha nem tudjak, soha nem teszik el es az en fejem se hdd, valamint nem etikus 15 belepesi adatot nekem leirkalni, eltenni.
    Csak a poen miatt, volt hogy haverom engem kerdezett meg a wifi jelszavarol,'mert a lanya uj telefont vett es csatlakozni kene valahogy.
    A sajat routerenek nem tudta a wifi jelszavat, nemhogy a belepesi name-password parost,'hogy esetleg abbol kiolvassa.
    Szarnak az emberek a jelszvakra, a megjegyzesukre menjen a Playstore , cseteljen a fb.messengeren es kesz.
    Nem egy laptopot huztam ujra keresre, es a tulaj gyakorlatilag kizarta magat az elektronikus vilagbol, 100-bol 80-90 ember megcsinalja a google skype fb. e-mail stb bejelentkezest, automatara allitja es maris elfelejtette.
    Ez a tapasztalatom.
    Megegy, tenyleg nem kene azonnal farkast kialtani, ha valaki ilyen kerdest tesz fel, (plane a frp aldasos megjelenese ota) nem hinnem hogy egy heti 100-200 lopott telefonnal seftelo itt kerne tanacsot.

    W.mikinek teljesen igaza van ezugyben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák