Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz rooney8 #44214 üzenetére

    Nos, a recovery-s frissítés kizárva, keresi a régi rendszert, ez alapján azonosítja a box-ot, Android készítési dátumot.

    (!less_than_int(1521602782, getprop("ro.build.date.utc"))) || abort("E3003: Can't install this package (Wed Mar 21 11:26:22 CST 2018) over newer build (" + getprop("ro.build.date") + ").");
    getprop("ro.product.device") == "KI_PRO_S905D" || abort("E3004: This package is for \"KI_PRO_S905D\" devices; this is a \"" + getprop("ro.product.device") + "\".");

    Meg a system sem teljes (1,2 GB a mérete). Blokkokként frissíti, ami a system-transfer.list fájlban van megadva.

    ui_print("Patching system image unconditionally...");
    block_image_update("/dev/block/system", package_extract_file("system.transfer.list"), "system.new.dat", "system.patch.dat") ||
    abort("E1001: Failed to update system image.");

    Van viszont jó hír is, vannak logo, boot, dtb, bootloader, recovery img fájlok, amik használhatók, dd-vel vissza írhatók.

    Sokat fejlődött az update-binary mióta nem használtam, sok új függvény van benne.

    (#44217) BullZeye

    Ahogy blakey is írta, kell az InputStream Adaptive kiegészítő, a beállításaiban engedélyezni kell az "Override HDCP status" meg az "Ignore Display Resolution". Majd a Youtube beállításaiban az MPEG-DASH-nál, "Use MPEG-DASH", "Use for videos", "Use for live streams" engedélyezni, hiba esetén az "InputStream Helper telepítés"-re katt, majd igen a telepítésre.

    CE alatt nem tökéletes, legutóbb, mikor néztem, videók indításánál elmegy a kép, hang 1 - 2 mp-re, LE alatt 1 mp-es hang kimaradás van.

    [ Szerkesztve ]

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák