Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz kacsa7 #27671 üzenetére

    Hmm. Fura. Kár. Ha még valaki majd teszteli meglátjuk mi az eredmény. Nálam váltogat, csak éppen nem 24-re csak 50-60 között mert a tv-m annyira teszi a 24-et is így sajnos nem tudom tesztelni. :(
    Youtube alatt is működik egyébként?
    Nem tudom hogy más androidos beállítások befolyásolhatnak-e ilyesmit, a HDMI Self Adaptation ki-be, vagy hogy a kijelző mindig a legjobb felbontáson legyen stb.

    Junkpod: az SMPC sajnos nem mindig megy 7-es droidon, kell a bejegyzés a public.libraries.txt-be mert különben hibával leáll. Legalábbis amiket teszteltem mindegyiknél. A 17-es kodiknál meg valóban más codecet használ már hw-re és ezért pixeles a kép is sajnos. Az OMX-el kapcsolatos fájlok cseréje, változtatása megoldja droid 7 alatt a kodi 17 problémáját, már sikerült működésre bírni, de akkor a többi lejátszó akadozik, annál már összetettebb ez hogy boldoguljak vele, de a hiba nagyjából azon a részen keresendő, ezért azt nagyjából feladtam, marad az SPMC. Amíg nincs hivatalos javítás a fentebb leírt módszerekkel gyakorlatilag teljesértékűen használható a box droid alatt, kivéve a gyári lejátszót mert abban sok esetben nincs hang de az a lejátszó úgyis csak dísznek jó. Az legalább már megvan hogy lehet filmeket is nézni droid alatt ha valaki azt akarja. ( kb a filmek felénél volt hiba nálam eddig).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák