Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Petykemano #37816 üzenetére

    "Én ettől függetlenül nem tartom lehetetlennek, hogy vegán Raytracinget lehessen futtatni"
    Én már egy HD4890-en is futtattam Raytracinget, 8 évvel ezelőtt. Miért ne lehetne? A nagy kérdés, mennyire lesz gyors dedikált hardveres gyorsító részek nélkül? Nem biztos, hogy olyan nagyon lassú, egyébként, főleg Vega64-n, aminek azért szvsz akad kihasználatlan Gflops a fedélzetén. :)

    (#37817) zseko: Ez nem hitvallás. Tapasztalat. ;) Végigjártam az utat, a régi torkos négymagos HEDT i7-emről váltottam először i5 3570K-ra, hogy fele lesz a fogyasztásom, és remélhetőleg elég lesz, akkor az elég is volt, utána fejlesztttem i5 4690K-ra, egy ideig elég volt, aztán már húzni is kellett azt is (4,4Ghz, gyors ramokkal), hogy bírja a lépést az akkori 290-esemmel, főleg BF4 alá... :DDD Most pedig szintén nem véletlen van hatmagos CPU az Rx580-am alatt. ;) És ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet fele ilyen erős CPU-t tenni egy másfélszer gyorsabb Vega alá, csak azt, hogy annak is meglesznek a maga időnként erős kompromisszumai.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák