Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz leviske #34933 üzenetére

    "Pedig tök világosan leírtam, hogy le lehet vele menni a €200-300 piacra. Ez a Polaris 10 szegmense, felülről megközelítve. Lévén a Polaris 10 €200-250 körül mutatkozott be."
    Ugy latom megis csak felreertesz. Nem azt mondtam, hogy nem lehet ilyet csinalni, hanem azt, hogy ha a V10-bol nem csinaltak, akkor a V20-bol meg plane nem fognak. Amugy a P10 $169-tol van "hivatalosan".

    "Egy 22-24CU-s lapka nem mehetne €150 felett."
    Pontosan. Ha az 570 $169-tol van. De ezt is modositanam usd-re. $119-129-nel tobbet nem is adnek erte.

    "A HBM ára pedig így sem olcsó, hát még, ha behoznának vele egy nagy keresletre teremtett tömegkártyát."
    Ez mar nem az en gondom. Oldjak meg. Ez mar a masodik gen, tobb gyarto is csinalja. Futassak fel a gyartast. Ha meg dragan adjak akkor nem veszek. Dugjak fel maguknak. Ilyen egyszeru. Par honapos, garancias Ps4Pro-t mar 80k-ert lehet kapni.

    "A tömegek számára felesleges a HBM"
    Pont, hogy nem. Az APU-k ala kene a tomegeknek.

    "véleményem szerintm 8GB "VRAM" alatt a HBCC-nek sincs igazán sok értelme"
    Tevedes. Pont, hogy alatta van ertelme. Ezzel is volt demozva.

    "Szóval ÉN €200 alatt egy Polaris 30/31/32-vel állnék elő az AMD helyében, 7nm-en."
    Marmint V10 7nm-n vagy a fiokos polaris harmadik iteraciojat? Az utobbit piszok olcson kene adniuk (semmi ujitas, jobb kihozatal). Meg a Vega28/32-t se lattuk.

    "Márpersze amennyiben a Navi nem költséghatékonyabb ezeknél."
    Azt leshetjuk meg egy ideig. Kar is errol beszelni. De ugy legyen.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák