Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz funik #6743 üzenetére

    Nekem is ilyesmiket csinált mióta az új biost felraktam és beraktam mellé a ryzen balanced power plant (úgy, hogy a kisokos trükköket is megcsináltam vele 1 napig bírta és nem csak 10 percig :D). A régebbi biost visszaraktam, visszamentem teljesítménycentrikusra, már a ryzen mastert is letöröltem inkább, és most minden rendben van 2 napja. Elég fura hogy ennyin tud múlni a stabilitás.
    Erről az jut eszembe, amikor a colin mcrae rally 3 megjelent. Elég nagy durranás volt a grafikája és a törésmodellje akkoriban, és 1 hét után egyszer csak folyamatosan kidobált kb. 10 percenként. Kiderült a végén, hogy az időközben vmelyik film miatt felrakott codec pack zavart be neki... Elég szánalmas az egész néha. Otthoni laptopokon pedig néha úgy bepörög a firefox, hogy 3,5gb ramot bezabál csak úgy, aztán csak néznek a szülők h miért agyhalott a gép. Hát mert a firefox-szal valami nem smakk. Utorrent is csinál néha anomáliákat, és leterheli 100%-ra a winyót csak úgy, bár ezzel már bő 2 éve nem találkoztam, gondolom javították.

Új hozzászólás Aktív témák