Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    válasz zozo95 #35120 üzenetére

    Amikor megvettem a ( bányászatból) a Nitro+ RX 580-at, sokat coptam vele, ( még BIOS-t is frissítettem a kártyán, ) de nem azért, mert baja volt.

    1., alaplap BIOS resetet kellett csinálni
    2., friss, új Win10 kellett neki és net nélkül telepítve a legfrissebb driver
    3., az MSI afterburnerrel is be lehet kavarni, azzal is csak óvatosan

    A gyári Wattman-t használom ( előtte kiteszteltem) 1300 MHZ-re és 1070 mV-ra állítva az utolsó két oszlop. Annyi nyűgje van, hogy újraindításnál elfelejti, de FHD fix 60 FPS-re téve még most sem melegszik 63 C fölé.

    Amikor érkezik frissítés, feltelepítem, sosincs gondom. Ja de.

    A "virágbolti" BFV nagyjából 10-15 játékindítás után rendszeresen lefagy, kidob. A friss telepítés és beállítás után a dokumentum mappába lévő BFV mappát el kellett mentenem egy másik helyre, és amikor kidob, azt visszamásolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák