Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz krist00f0101 #68115 üzenetére

    Nos.... visszanéztem mi is a konfigod. Az a táp hány éves? Ugyanis már nem találtam jelenlegi forgalmazót. + még egy zavaró tényező van, hogy mégcsak nem is 80+ os. Értem hogy az csak hatékonysági fok, meg azt is, hogy 12v ágon le tud adni cirka 560w-ot, de nem mai gyerek.
    Másrészt, azt is írtam vasárnap (emléxek ám mindenre!), hogy próbáld meg, a tápodra is egy + ventit szerelni, ha jól tudom alul van egy 12cm-s ventije, szerkessz egy másikat a hátuljára is, hogy kifele szívjon levegőt, ha ennyire forró, az is lehet hogy ezért ne tudja kiszolgálni a gépedet. Egy próbát megér...

    A helyedben ha nem sajnálom a pénzt, akkor egy kevésbé használt tápot vennék, és egy 990-es lapot. Nem erőszak, csak tudom, hogy ezekkel nem kell utánna szenvedni.

    Askformore: Vasárnap is elmondtam, hogy a táp nagyon kevés ott nálad. Egyébként nézd meg mennyi a proci default vcore-ja, aztán állítsd be manuálisan azt. Majd tesztelj. Azon jónak kell hogy legyen, nem kéne, hogy kikapcsoljon, sem hogy droppoljon.

    jah, tényleg Gengszrekristóf (krist00f0101) nem tudsz valakitől egy tápot kölcsönkérni, hogy azt kizárhassuk?

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák