Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz BaKeSZ87 #3325 üzenetére

    természetesen a fegyver kezdeti kinézete mindegy, nem szándékozom rögtön egy "befejezett projekttel" játszani, jó az, ha az embernek van mit bütykölnie pár hétig hónapig, mert én pl abban is örömöm lelem, ha valamin ügyködhetek jóideig.
    Az M szériához azért ragaszkodok annyira, mert az AK nekem sokkal kevésbé kényelmes, így elsősorban az volna a lényeg hogy fogásra is jó legyen a cucc, és a kihúzható válltámasz nem elhanyagolható. Nomeg AK-t valamivel korlátozottabbnak érzem kicsit a későbbi variálások terén. Első körben egy megfizethető árú, de jó M4est szeretnék kifogni, ez az ami nehézségekbe ütközik, a továbbiakról a későbbiekben is lehet dönteni, legyen tuning, pontosság, stb. Brutális tlejesítményű állat fegyverre nincs szükségem, szoval tuning kilőve, inkább a megbízhatóság a lényeg (ne törjön, ne hajoljon meg a fém amiből készült, ne adja be minden játékon az unalmast), amihez idővel lehet társítani pár kiegészítőt és korrekt, használható fegyver marad.
    Mindenki azt mondja, ha kínai szériás M4ek, akkor Boyi.....a jing gongot belsőre jobbnak, a cymat jobb szerelési minőségűnek írják, a boyinál pl kapásból egy ilyen listát hoz ki mnden review

    - csapnivaló gearbox összeszerelés,
    - viszonylag sok cserére szoruló alkatrész,
    - gyenge taktikai szíj,
    - gyenge akkumulátor,
    - gagyi töltő

    Szóval ez nekem igenis dilemmát jelent :) sajnos

  • DreaD88

    tag

    válasz BaKeSZ87 #3325 üzenetére

    "...míg nem airsoftoztam, addig olvasgattam még a szakmai topikokat, az óta már a processzorok, vga-k, stb. fejlődését sem nagyon kísérem figyelemmel"

    Helyes, eszerint nem csak nálam és az öcsémnél áldozott le a kockakorszak :D

    "INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

Új hozzászólás Aktív témák