Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesporigo

    aktív tag

    válasz antalzse #5119 üzenetére

    Én csak a saját Noblechairs Hero székemről tudok nyilatkozni, ahogy korábban írtam, ennek a mechanikájának van kb. 1 centis holtjátéka, de tényleg nem zavaró, csak azért kérdeztem itt rá, hogy normális-e, mert utoljára forgószéken még a melóhelyen ültem, az meg márciusban volt, és nem emlékszem, milyen volt, mert azóta HO-ban dolgozok. :) Csavarok rendesen meghúzva mindenhol, de itt a tagok megnyugtattak, hogy ez teljesen normális. Amúgy nekem sehol nem nyikorog, nem zörög, és a karfának is kb. fél centis holtjátéka van, azt már tényleg nem tudom észrevenni, csak ha nagyon meg akarom figyelni. Én még mindig azt mondom, leárazva 2 év garanciával simán megérte, pár napja használom, de egy percig sem bántam meg, hogy megvettem.
    Én attól tartottam, hogy nagyon sokan 90-100+ kg súlyhoz ajánlották, én meg 80kg, és 183cm vagyok, de nekem az Epic egyáltalán nem volt kényelmes, az Iconnál meg nem volt elég széles a hátrésze (nem mintha olyan nagy hátam lenne, de kényelmetlen volt). Viszont mikor ezt kipróbáltam, tudtam, hogy ez kell.
    Hol próbáltad az említett székeket?

Új hozzászólás Aktív témák