Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz Apollyon #49651 üzenetére

    Ismét köszi a választ és a megerősítést! Végül meghoztam a döntést, hezitálás OFF, Quest 2 Rendelés ON, amíg ki nem futok az időből. Én, családos emberként, általában mindig így vacillálok, főleg egy nagyobb költekezés előtt, ami e mellett, valljuk be, azért meglehetősen öncélú is, főleg úgy, hogy az elmúlt hónapban, volt egy PC fejlesztés is, mondjuk nem titkoltan, eleve a VR-nak megalapozva.
    Így már tehát, csak azt kell megvárni, hogy megérkezzen. 2 kérdésem lenne még, amiről tuti ezerszer volt már szó. Igaz általánosságban feltett kérdésemre kapott válaszokban, ahol gondoltam, hogy megtalálom a választ, ott nem találtam, így inkább még 1x megkérdezem.

    1. Az megvan, hogy a Quest 2 saját stream-elő szoftvere az AIr Link, plusz van a third party megoldás, ami sok esetben jobb mint a gyári, a Virtual Desktop, és, hogy ezek Wifin kommunikálnak, de melyik az a szoftver amivel kábelesen lehet összekötni? Szimulátorozásnál az egy elfogadható kompromisszum a sávszélesség oltárán, szerintem.

    2. Honnan és milyen kábel beszerzése ajánlott pénztárcakímélő üzemmódban?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák