Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Csepe #2927 üzenetére

    Üdv a topikban! :)

    Szerintem nincs értelme leválasztani a mobilos VR-t, legalább is egyelőre. Simán elfér a két téma a topikban és szerintem még túl kevesen vagyunk olyanok akik valaha is próbáltak volna bármilyen VR-t. Ha napi 100-200 hsz jönne és legalább 25%-uk mobilos lenne szerintem akkor érné meg ilyesmin gondolkozni, de van hogy napi 10 hsz sem jön bármilyen VR témában. Ehhez még azt is hozzátenném, hogy az AR témák elől sem zárkózunk el, de AR-es hozzászólásokból még annyi sincs, mint mobilosokból. :K
    No és a legfontosabb: a topiklakók közül senkit nem zavar a mobilos VR téma, szívesen segítenek mobil VR kérdésekben is ha tudnak.
    A későbbiekben elképzelhető, hogy ketté kell választani a két témát azonban jelenleg annyira kevesen rendelkeznek VR eszközökkel, hogy a mobilos és dedikált PC-hez köthető HMD témák megférnek egymás mellett.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák