Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz nesa #13232 üzenetére

    Igen úgy értettem hogy gyári V70 felnit nézzél, azonosat vagy esetleg egy gennel újabbat.

    Sajnos nem sok képem van az enyémről, de Ő volt az:

    Imádtam, és haza hozta a lányaimat a kórházból amikor a V50 nem indult. (akksi cella zárlat)
    Vicces hogy nekem is V50 + V70 volt :DD

    Faternál volt 2 hónapig amikor lerobbant az ő verdája. Azt mondta hogy vissza se akarta adni, gyors, élmény, jól pakolható, kényelmes... Mai napig ez tartja a Volvo gyorsasági rekordot a családba, lehajtott ülések, szarásig pakolva, végig 220 - 240 a Németeknél. Ott belenyalt a 245-be, ez lassan 8 - 10 éve volt, azóta se mentem gyorsabban Volvóval. Az S80 V8 tudna, de gyerekek a kocsiban, vagy asszony károg.... ;]

    Na majd idén, elvileg 2x is megyek Németbe, megdöntjük a családi rekordot hogy továbbra is nálam maradjon a képzeletbeli trófea. Volt több mint 40 Volvo a családi körben az elmúlt 30 évben.

    Volt ismerősnél is 2 hetet. Imádta, néha csak azért oda lépett hogy váltogathasson meg gyorsuljon mert mosolyt csal az ember arcára.

    Top 3 Volvo ami volt nekünk az az S80 V8, XC90 V8 és V70 T5. Gondolkodás nélkül, ott van a V8-ak mögött nálam.

    Nekem a P1800 a titkos vágyam. Amennyiben lenne időm / pénzem / helyem / energiám / lehetőségem egy több kocsis garázshoz, ott figyelne mint veterán hobbi autó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák