Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz omfgk #96852 üzenetére

    "Nem értem máig sem ,hogy Klopp miért a Liverpool-hoz ment"

    Azért mert olyan csapatba akart menni amiben lát perspektívát a karrierjében.
    Mert ha a barszareál vagy a 3 tápos angol egyikébe menne akkor ott a kés a torkán, és garantált hogy rövid időn belül kibasznák, ha néhány meccs nem úgy sikerül ahogy a tulajok elképzelték..

    És Kloppnak nem az az útja hogy felvásárolja a legnagyobb sztárokat, hanem a kemény munkában hisz.
    A Dortmund kerete is tele volt alulértékelt játékosokkal, akiknek a neve nem mondott semmit.

    Hívta a mu is korábban, de oda nem ment. Én pont ilyen csapatban tudtam volna elképzelni, vagy az Arsenalban amikor még BvB-vel szárnyalt... Integra is mondta annó, hogy kizárt hogy lelépjen valami tápos csapat kedvéért..ő egyáltalán nem ilyen ember.

    És fel van hájpolva az ember, de rengeteg kudarcot megélt már korábbi csapataival is, sok top edzővel ellentétben.

    Ő egy ilyen edző és pont. Pep meg csak világklasszisokkal tud eredményt elérni, Mou meg a fizikális hústornyaival, akik más csapatokban egyénekre lebontva középszerek lennének, etc.. etc...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák